Vize Bilgileri

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları diğer birçok ülkelere giriş için vize uygulamasına tabidir. 

Acentemiz ile birlikte seyahat edecek olan misafirlerimiz ilgili turumuzun detaylarında vize bilgilerini ayrıntılı olarak görebilirler.

Vize başvurunuzu dilerseniz acentemiz aracılığı ile yapabileceğiniz gibi şahsen de başvurabilirsiniz. Acentemiz aracılığı ile yapılacak başvurularda talep edilen belgelerin eksiksiz bir şekilde acentemize teslim edilmiş olması gerekmektedir.

Yıpranmış pasaportla yapılacak vize başvurusu kabul edilse ve vizenizi alsanız dahi, Sınırdan geri çevrilmeniz mümkündür.

Tüm vize uygulaması yapan ülkeler seyahat tarihinden itibaren en az ileriye dönük belli bir süre daha geçerliliği olan pasaport şartı aramaktadırlar.

Umumi (Lacivert) Pasaport

http://www.mfa.gov.tr/umuma-mahsus.tr.mfa

Resmi (Yeşil) Pasapot :

http://www.mfa.gov.tr/resmi.tr.mfa

Vize talep eden ülkelerin listesini Dış İşleri Bakanlığı internet sitesinden görebilirsiniz.

http://www.mfa.gov.tr/turk-vatandaslarinin-tabi-oldugu-vize-uygulamalari.tr.mfa

Vize başvurunuz reddedilebilir. Konsoloslukların red sebebini açıklama zorunlulukları bulunmamakla beraber, bazı ülkeler yazılı ve/veya sözlü açıklama yapmaktadır. 

* Vize uygulamaları Konsoloslukların insiyatifinde olup acentemiz vize alımı ile ilgili ilgili resmi kuruluşlara müdehale edemeyeceği gibi vize alınamamasından dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.

E-posta & SMS Listesi

E-posta ve SMS üyeliği yaparak en yeni turlardan ve kapmanyalarda ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Slovenya

3 gece 4 Gün

KAMPANYA

TUR DETAYLARI

Tur Videoları

O.T.C. Tur videolarımız